Collection: IGET SHION 600 PUFF
The IGET SHION disposable VAPE is an immaculately classy device. It boasts 600+ Puffs with some of the most fruity and authentic tasting flavors.
-
LYCHEE ICE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
GRAPE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
PEACH ICE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
APPLE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
LUSH ICE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
BLUEBERRY ICE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
PINK LEMONADE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
STRAWBERRY WATERMELON - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
COOL MINT - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
VERY BERRY - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
BLACKBERRY ICE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
COLA ICE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
CLASSIC TOBACCO - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
BLUE RAZZ - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
STRAWBERRY - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
FLAVOR BURST - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
MYSTERY FRUIT - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
PINEAPPLE ICE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
CINNAMON - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
MIXED FRUIT - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
PASSION FRUIT - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
MANGO - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
CRANBERRY ICE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
CANTALOUPE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out -
BANANA ICE - 600 PUFFS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out