Collection: GUNNPOD - 2000
The GUNNPOD disposable device is an immaculately classy device with its metal body and ergonomic mouthpiece.
Its entire body is made of high-grade aluminium, preserving the flavours to a high standard.
Each GUNNPOD device boosts 2000+ Puffs with some of the most fruity and authentic tasting flavours.
-
COLA ICE - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
GRAPE - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
MIXED BERRY - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
STRAWBERRY KIWI - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
PEACH ICE- 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
LYCHEE ICE - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
PASSION FRUIT MANGO - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
OMG - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
MAXI ENERGY - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
MANGO GUAVA - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
BLUEBERRY ICE - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
LUSH ICE - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
HONEY PUSH - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
BLUEBERRY RASPBERRY - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
PINEAPPLE - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
CLASSIC TOBACCA - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
RASPBERRY MINT - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
BANANA PAPAYA- 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
BLACKBERRY ICE - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
PASSION FRUIT - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
COOL MINT - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
MANGO ICE - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
SWEETSOUR BERRY - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
MILK TEA - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
FRUIT MONSTER - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
PINA COLADA - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
PRESIDENT - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
APPLE CHERRY- 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
APPLE BOMB - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
STRAWBERRY LUSH - 2000 PUFFS
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out